O Entremise

W Entremise zgromadziliśmy zespół ekspertów z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży finansowej. Możesz mieć pewność, że dzięki rozległej wiedzy w zakresie kredytowania będą w stanie podpowiedzieć Ci, która oferta kredytu lub pożyczki będzie dla ciebie najkorzystniejsza i przeprowadzić Cię przez wszystkie formalności. Pomożemy Ci zaoszczędzić czas i pieniądze - z nami nie będziesz musiał się martwić o przeoczenie żadnego “drobnego druczku” w swojej umowie.

Kredyty hipoteczne

Kredyty hipoteczne to często inwestycja na wiele lat - upewnimy się, że wybierzesz właściwy, zanim podejmiesz się tak długoterminowego zobowiązania.

Kredyty gotówkowe

Niezależnie czy potrzebujesz pieniędzy na nagłe wydatki, czy realizację swoich planów - zadbamy, by nie kosztowało Cię to wiele czasu i pieniędzy.

Kredyty firmowe

Pomożemy Ci z wszelkimi rodzajami rozwiązań finansowych dla firm - od kredytów inwestycyjnych, przez kredyty obrotowe na bieżącą działalność po pożyczki hipoteczne.

Ubezpieczenia

Eksperci Entremise Broker wynegocjują dla Ciebie najkorzystniejsze w danej sytuacji warunki ubezpieczenia.
 
Oferta dla firm

Oferta dla firm

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, w Entremise pomożemy Ci szybko i bezpiecznie odnaleźć rozwiązania finansowe, których potrzebuje Twoja firma.

Kim jesteśmy

Entremise Broker to grupa ekspertów finansowych z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Oferujemy wsparcie przy podejmowaniu trudnych decyzji z jakimi wiąże się wybór właściwej formy finansowania i jego zabezpieczenia. Wiemy jak trudnym i zawiłym procesem potrafi być proces ubiegania się o pożyczkę. Z tego powodu, chętnie korzystamy z naszego wieloletniego doświadczenia i wiedzy o rynku finansowym, by pomóc Ci szybko i sprawnie wybrać i uzyskać jak najkorzystniejszy kredyt.

Doświadczony zespół ekspercki

Zespół Entremise złożony jest z ekspertów o kilkunastoletnim doświadczeniu w branży finansowej. Doskonale wiemy, jak kwestie kredytowania wyglądają zarówno z perspektywy klientów, jak i banków - i jesteśmy w stanie wykorzystać tę wiedzę, by wynegocjować dla Ciebie najkorzystniejsze oferty.

Szeroki katalog usług finansowych

W Entremise zadbamy nie tylko o znalezienie dla Ciebie najkorzystniejszego kredytu, lecz również wszelkie inne Twoje potrzeby finansowe, jak np. kaucje wadialne, gwarancje ubezpieczeniowe, faktoring czy leasing pojazdów. Niezależnie czego potrzebujesz, pomożemy Ci znaleźć najlepszą ofertę na rynku.

Indywidualne podejście do klienta

Każdy, kto zaciągał kredyt wie, że jego warunki to dużo bardziej złożona kwestia, niż tylko stopa oprocentowania. Wierzymy, że nie ma jednej, szablonowej oferty, która byłaby najlepsza dla wszystkich - dlatego ważna jest dla nas bliska współpraca z klientami, aby móc dobrze poznać ich indywidualne potrzeby.

Jak działamy

Każdy, kto próbował samodzielnie złożyć wniosek kredytowy, wie jak potrafi to być trudne i czasochłonne. Nasi doświadczeni eksperci pomogą Ci przeprowadzić ten proces szybko i sprawnie oraz upewnią się, że nie umkną Ci żadne ukryte koszty i prowizje, z których mógłbyś nie zdawać sobie sprawy porównując różne oferty.
Obsługa całego procesu
Bez prowizji i opłat
Więcej niż kredyt

Analiza kredytowa

Sprawdzimy twoją zdolność kredytową zgodnie z regulacjami banków. Porównamy wszystkie oferty kredytów wraz ze wszystkimi kosztami i opłatami dodatkowymi i pomożemy ci wybrać najkorzystniejszą.

Wypełnienie formalności

Wyjaśnimy ci, jakie niezbędne dokumenty musisz zgromadzić i pomożemy Ci w tym, kontaktując się z deweloperem, agencją nieruchomości czy biurem księgowym.

Opieka eksperta

Po złożeniu aplikacji kredytowej, będziemy pilnować Twojej sprawy podczas analizy kredytowej w banku, odpowiadając na wszelkie dodatkowe pytania i negocjując parametry kredytu dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

Nasz zespół

Dołącz do nas
Entremise Broker tworzy zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w branży finansowej. Przez cały czas poszukujemy nowych współpracowników, którzy dzieliliby naszą wysoką etykę zawodową, rozległą wiedzę merytoryczną i praktyczne doświadczenie na rynku. Jeśli sądzisz, że opisuje to Ciebie i z sukcesem pomagałeś już swoim Klientom odnaleźć optymalne formy sfinansowania ich potrzeb indywidualnych (kredyty hipoteczne, gotówkowe, ubezpieczenia) lub firmowych (kredyty firmowe, gwarancje ubezpieczeniowe, leasingi), chętnie Cię poznamy i porozmawiamy o możliwości wspólnej pracy.
Adam Bagrincew

Adam Bagrincew

Ekspert Kredytowy | Partner
Bartłomiej Bagrincew

Bartłomiej Bagrincew

Ekspert Kredytowy | Partner
Dariusz Polit

Dariusz Polit

Ekspert Kredytowy | Partner
Jakub Dybowski

Jakub Dybowski

Ekspert Kredytowy | Partner
Michał Szczepaniak

Michał Szczepaniak

Ekspert Kredytowy
Klaudia Suchocka

Klaudia Suchocka

Ekspert Kredytowy
Michał Buchman

Michał Buchman

Ekspert Kredytowy
Jolanta Grochowicz

Jolanta Grochowicz

Ekspert Kredytowy
Tomasz Wojczuk

Tomasz Wojczuk

Ekspert Kredytowy
Mariana Krawczyk

Mariana Krawczyk

Ekspert Kredytowy
Robert Roguski

Robert Roguski

Ekspert Kredytowy
Sylwia Barszczewska

Sylwia Barszczewska

Ekspert Kredytowy
Łukasz Szala

Łukasz Szala

Ekspert Kredytowy
Oliwia Kozłowska

Oliwia Kozłowska

Asystent Biura

Ogłoszenia

Więcej

Ekspert kredytowy

31 października, 2019

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, adres, nr telefonu, adres poczty elektronicznej):

  Zaznacz wszystkie zgody

  • * Na potrzeby świadczenia usług przez Entremise Broker sp.‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍ z o.o.;

  • Na potrzeby otrzymywania od Entremise Broker sp. z o.o. informacji handlowych (oferty, newsletter itp.);

  • * Celem przekazania bankom i zakładom ubezpieczeń oraz ich oddziałom w zakresie świadczenia usług przez Entremise Broker sp. z o.o.;

  • * Celem przekazania bankom i zakładom ubezpieczeń oraz ich oddziałom w zakresie uzyskiwania od nich informacji

  Adres ul. Cybernetyki 19A, 02-677 Warszawa
  Telefon +48 22 2454656
  Email biuro@entremise.pl